Dostawa

Dostawy towaru zamówionego w sklepie MJW Narzędzia realizuje firma DPD oraz do paczkomatów InPost   logo dpd     

DostawcaInformacje o wysyłceTermin dostawyCena
Kurier DPD zamówienie do godz 12 - wysyłka tego samego dnia 1 dzień roboczy 15 zł (brutto)
Kurier (za pobraniem) DPD zamówienie do godz 12 - wysyłka tego samego dnia 1 dzień roboczy  18 zł (brutto)
Zamówienie powyżej 400 zł - Kurier DPD zamówienie do godz 12 - wysyłka tego samego dnia 1 dzień roboczy Za darmo

Zamówienie powyżej 400 zł - Kurier (za pobraniem) DPD

zamówienie do godz 12 - wysyłka tego samego dnia 1 dzień roboczy Za darmo
Paczkomat inPost  zamówienie do godz 12 - wysyłka tego samego dnia 1 dzień roboczy 8,99 brutto
Paczkomat inPost powyżej 100 zł zamówienie do godz 12 - wysyłka tego samego dnia 1 dzień roboczy za darmo

Wysyłka i Zwroty

Czas realizacji zamówienia

 1. Na czas realizacji zamówienia składają się czas wysyłki oraz czas dostawy.
 2. Czas wysyłki jest to czas potrzebny na przygotowanie Towaru do wysyłki, który nie przekracza jednego Dnia Roboczego od:
 3. wysłania na adres Klienta wiadomości e-mail zawierającej potwierdzenie przyjęcia zamówienia w przypadku wyboru opcji płatności „za pobraniem”,
 4. faktycznego wpływu gotówki na konto Sklepu w przypadku wyboru opcji płatności „przelewem”,
 5. zaksięgowania wpłaty za zamówienie dokonanej za pośrednictwem szybkiego przelewu internetowego „dotpay”.
 6. Czas dostawy jest to czas potrzebny na dostarczenie przesyłki do domu Klienta przez firmę kurierską, który nie powinien przekroczyć 2 dni.

Uprawnienie do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dostawy Towaru

fragment regulaminu, paragraf 8 Uprawnienie do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dostawy Towaru

 1. Postanowienia niniejszego paragrafu 8 dotyczą Klienta będącego Konsumentem, który może w terminie 14 dni odstąpić od umowy bez podawania przyczyn.
 2. Informacje dotyczące korzystania z prawa odstąpienia od umowy przez Klienta będącego Konsumentem, a także wzór formularza odstąpienia od umowy zawarte są pod adresem https://www.mjwnarzedzia.pl/files/Wz%C3%B3r%20formularza%20odst%C4%85pienia%20od%20umowy.pdf oraz stanowią element niniejszego Regulaminu (treść umieszczono na jego końcu – załączniki nr 1 i nr 2 do Regulaminu). Taka informacja oraz formularz, są ponadto wysyłane do Klienta wraz z automatyczną informacją o wpłynięciu oferty zamówienia, o której mowa w § 12 ust. I A pkt. 8).
 3. Klient może także sformułować oświadczenie o odstąpieniu samodzielnie.
 4. Oświadczenie o odstąpieniu Klient może złożyć poprzez wysłanie listem poleconym na adres siedziby Sklepu (ul. Słoneczna 8, 62-040 Puszczykowo) lub przesyłając wiadomość e-mail z załączonym oświadczeniem o odstąpieniu w formacie PDF na następujący adres e-mail Sklepu: biuro@mjwnarzedzia.pl lub w inny wybrany przez siebie sposób.
 5. Sklep niezwłocznie potwierdzi Klientowi na e-mail (podany przy zawieraniu umowy i inny, jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu) otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
 6. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.
 7. Klient ma obowiązek zwrócić Towar będący przedmiotem umowy, od której odstąpił na adres Sklepu (MJW sp. z o.o. ul. Słoneczna 8, 62-040 Puszczykowo) lub przekazać ją osobie upoważnionej przez Sklep do odbioru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba, że Sklep zaproponował, że sam odbierze Towar.
 8. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy, a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 9. Sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Klienta zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z tym zastrzeżeniem, iż jeżeli Klient wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sklep nie zwróci Klientowi kosztów przewyższających koszty najtańszego zwykłego sposobu dostawy oferowanego przez Sklep - zgodnie z art 33 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827).
 10. Sklep dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
 11. Sklep może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Klienta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 12. Jeśli oświadczenie o odstąpieniu od umowy zostanie przesłane przez Klienta bez zachowania terminu wskazanego w ust. 1 powyżej (14 dni) wówczas Sklep kieruje do Klienta oświadczenie o nieuznaniu odstąpienia od umowy za skuteczne na adres e-mail (podany przy zawieraniu umowy i inny jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu).