Marka narzędzi warsztatowych MJW Narzędzia istnieje na polskim rynku od ponad 50 lat. W dotychczasowej działalności produkcyjnej naszym największym priorytetem była jakość i precyzja narzędzi wykonywanych z najlepszych i najtrwalszych materiałów. Poza standardowymi narzędziami warsztatowymi nasza firma zajmowała się również produkcją wyspecjalizowanych narzędzi dedykowanych dla konkretnych potrzeb związanych z branżą przemysłową i rolniczą. Wśród nich były narzędzia do maszyn rolniczych (3/4" i 1"), w tym asortyment w rozmiarach calowych.

W roku 2009 MJW Narzędzia stało się częścią polsko-słowaciej grupy VIRAGO zajmującej się produkcją i dystrybucją produktów w branży motoryzacyjnej i wulkanizacyjnej. Wraz z rozwojem firmy i rozszerzeniem grupy odbiorców narzędzi MJW sukcesywnie powiększa swój asortyment włączając do swojej oferty sprawdzane pod względem jakości i precyzji produkty importowane. Marka MJW produkowana jest w krajach europejskich (Polska, Słowacja, Niemcy). Efektem współpracy z renomowanymi, dostawcami sprzętu warsztatowego jest sukcesywne uzupełnianie oferty handlowej MJW o dobre jakościowo i konkurencyjne cenowo produkty warsztatowe, w tym: wózki narzędziowe, specjalistyczne klucze warsztatowe (fajkowe, do przewodów hamulcowych, przegubowe), czy narzędzia miernicze.
Nasza długa i wypracowana jakością produktów obecność na polskim, jak i europejskim rynku pozwala nam cieszyć się stałym kontaktem z wieloma odbiorcami produktów MJW. Należą do nich firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat. Nie słabnące zainteresowanie naszymi produktami z ich strony, mimo rosnącej konkurencji wśród dostawców produktów branży warsztatowej może świadczyć o niezmiennej i trwałej jakości naszych produktów oraz zadowalającej obsłudze klientów prowadzonej przez wykwalifikowany zespół specjalistów.

Zapraszamy do współpracy!

Jesteś sprzedawcą? Interesuje się poszerzenie asortymentu swojego sklepu stacjonarnego bądź internetowego? Napisz na biuro@mjwnarzedzia.pl celem przygotowania dla Ciebie indywidualnej oferty handlowej wspartej korzystnymi rabatami, wynegocjowanymi terminami płatności oraz pomocą marketingową.