KOMPLETY KLUCZY
KOMPLETY KLUCZY

Klucze to tylko z pozoru proste narzędzia, których wybór może być przypadkowy. W rzeczywistości jednak wymagają one przemyślanego doboru. Ma to związek z różnymi rozmiarami i kształtami śrub czy też utrudnioną do nich dostępnością. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego w naszym sklepie oferujemy zestawy kluczy do każdych potrzeb i zasto...

Klucze to tylko z pozoru proste narzędzia, których wybór może być przypadkowy. W rzeczywistości jednak wymagają one przemyślanego doboru. Ma to związek z różnymi rozmiarami i kształtami śrub czy też utrudnioną do nich dostępnością. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, dlatego w naszym sklepie oferujemy zestawy kluczy do każdych potrzeb i zastosowań. Polecamy m.in. klucze płasko oczkowe, płaskie czy oczkowo odgięte. Komplet składa się z narzędzi w różnych rozmiarach, dlatego zawsze będziesz miał pod ręką taki klucz, jakiego w danym momencie potrzebujesz.

Każdy z kluczy w naszych zestawach powstał z nierdzewnej stali chromowo-wanadowej. Dzięki temu możesz być pewien ich ponadprzeciętnej wytrzymałości oraz odporności na utrudnione warunki środowiskowe. Na etapie projekcyjnym zadbano również o ich właściwe wyprofilowanie, dzięki czemu pozwalają na swobodny i stabilny chwyt. Nie trać już dłużej nerwów z powodu klucza ześlizgującego się z dłoni. Uniknij również problemu uszkodzenia śrub w trakcie ich wykręcania. Wybierz zestaw kluczy z naszej oferty i niech każda śruba Ci się poddaje!

Więcej

KOMPLETY KLUCZY 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów