KOMPLETY KLUCZY NASADOWYCH
KOMPLETY KLUCZY NASADOWYCH

Spraw sobie lub bliskiej osobie doskonały prezent, jakim będzie zestaw kluczy nasadowych. Narzędzia znajdą się w pojemnej i eleganckiej skrzyni, pozwalającej zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu czy warsztacie. Odtąd dobór odpowiedniego rozmiaru oraz liczby kątów nasadki nie będzie stanowił najmniejszego problemu. W komplecie znajdziesz wszystko, c...

Spraw sobie lub bliskiej osobie doskonały prezent, jakim będzie zestaw kluczy nasadowych. Narzędzia znajdą się w pojemnej i eleganckiej skrzyni, pozwalającej zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu czy warsztacie. Odtąd dobór odpowiedniego rozmiaru oraz liczby kątów nasadki nie będzie stanowił najmniejszego problemu. W komplecie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne pasjonatowi majsterkowania. Zróżnicowana paleta nasadek, wytrzymała grzechotka, pokrętła oraz przedłużacze. Wreszcie zdołasz z łatwością odkręcać różnego typu śrubki i nakrętki – bez względu na ich umiejscowienie. Unikniesz także ryzyka uszkodzenia łba śruby i optymalnie wykorzystasz siłę nacisku.

Wszystkie elementy zestawu cechują się niezawodną wytrzymałością – zwłaszcza za sprawą wykonania z nierdzewnej stali chromowo-wanadowej Cr-V. Będziesz mógł pracować nawet w ekstremalnych warunkach, a materiał ten nie ulegnie pęknięciu, kruszeniu czy odkształceniom plastycznym. Produkty znajdujące się w komplecie spełniają normy Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego.

Więcej

KOMPLETY KLUCZY NASADOWYCH 

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów