DO SZLIFOWANIA
DO SZLIFOWANIA

Oferujemy wysokiej klasy tarcze ścierne, przeznaczone do cięcia konstrukcji i samodzielnych elementów utworzonych z aluminium. Cechują się one odpowiednim stopniem twardości względem tego właśnie materiału, dlatego pozwalają na łatwą i szybką obróbkę mechaniczną. Tym bardziej, że umożliwiają osiągnięcie zawrotnej prędkości obrotowej w trakcie ci...

Oferujemy wysokiej klasy tarcze ścierne, przeznaczone do cięcia konstrukcji i samodzielnych elementów utworzonych z aluminium. Cechują się one odpowiednim stopniem twardości względem tego właśnie materiału, dlatego pozwalają na łatwą i szybką obróbkę mechaniczną. Tym bardziej, że umożliwiają osiągnięcie zawrotnej prędkości obrotowej w trakcie cięcia – aż do 80 m/s. Nasze tarcze posiadają solidną powierzchnię ścierną, która cechuje się przedłużoną trwałością.

Jakość potwierdzona certyfikatami

W naszym sklepie możesz dokonać wyboru pomiędzy tarczami do aluminium w dwóch wariantach wymiarowych: 125x1x22.2 oraz 125x6x22.2. Są to oryginalne modele marki Pegatec, należącej do firmy Virago - jednego z liderów na międzynarodowym rynku materiałów ściernych. Dokonując zakupów z naszej oferty, otrzymujesz produkty odznaczone prestiżowymi certyfikatami w zakresie bezpieczeństwa, jakości i ergonomii pracy. Postaw na niezawodną tarczę, dzięki której cięcie aluminium już nigdy nie przysporzy Ci jakichkolwiek problemów.

Więcej

DO SZLIFOWANIA 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów