ŚCIERNICE LISTKOWE
ŚCIERNICE LISTKOWE

Jest Ci potrzebna tarcza do cięcia metalu, która pozwoli na przeprowadzenie prac mechanicznych z maksymalną precyzją? Takie są właśnie oferowane w naszym sklepie tarcze ścierne typu listkowego. Pozwalają one na szeroki zakres regulacji kąta – od 5 do 15 stopni. Dzięki temu przeprowadzisz proces cięcia dokładnie w taki sposób, jak to sobie zaplan...

Jest Ci potrzebna tarcza do cięcia metalu, która pozwoli na przeprowadzenie prac mechanicznych z maksymalną precyzją? Takie są właśnie oferowane w naszym sklepie tarcze ścierne typu listkowego. Pozwalają one na szeroki zakres regulacji kąta – od 5 do 15 stopni. Dzięki temu przeprowadzisz proces cięcia dokładnie w taki sposób, jak to sobie zaplanujesz. Są to tarcze niezawodnej marki Pegate, która działa na skalę międzynarodową. Ich wysoką jakość potwierdzają certyfikaty, stanowiące gwarancję wysokiej trwałości, bezpieczeństwa, a także wytrzymałości na pęknięcia, tępienie i kruszenie.

Oferujemy tarcze listkowe o różnym poziomie granulacji – od 40 do 120. Pozwalają one na cięcie różnego rodzaju metali z ponadprzeciętną prędkością do 80 m/s. Radzą sobie niezawodnie zwłaszcza ze stalą nierdzewną, pozwalając nie tylko na cięcie, lecz także szlifowanie, czyszczenie oraz usuwanie spoiw, farby czy rdzy. Jeśli chcesz uniknąć konieczności wymiany tarczy po kilku użyciach, postaw na ten wysokiej klasy produkt. Zapewnij sobie szybką, wygodną i bezpieczną pracę.

Więcej

ŚCIERNICE LISTKOWE 

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów