Tarcze Pegatec BETON
Tarcze Pegatec BETON

Marzysz o wysokiej klasy tarczy ściernej przeznaczonej do betonu, jednak nie chcesz przepłacać? Dobrze trafiłeś. W naszym sklepie otrzymasz modele renomowanej marki Pegatec, za którą idzie niezawodna jakość. Są to wytrzymałe tarcze, które poradzą sobie nie tylko z klasycznym betonem, lecz także takimi materiałami jak kamień, żeliwo, ceramika czy...

Marzysz o wysokiej klasy tarczy ściernej przeznaczonej do betonu, jednak nie chcesz przepłacać? Dobrze trafiłeś. W naszym sklepie otrzymasz modele renomowanej marki Pegatec, za którą idzie niezawodna jakość. Są to wytrzymałe tarcze, które poradzą sobie nie tylko z klasycznym betonem, lecz także takimi materiałami jak kamień, żeliwo, ceramika czy lastryko. Dzięki temu otrzymujesz uniwersalny produkt, przystosowany do cięcia między innymi dachówek, rur oraz płyt. Oferujemy tarcze ścierne w kilku wariantach wymiarów, wobec czego nie będziesz miał problemu z ich dopasowaniem do urządzenia mechanicznego.

Błyskawiczna i bezpieczna praca

Nie chcesz, aby cięcie betonu zajmowało Ci wiele czasu? Możesz go zaoszczędzić, jeżeli zdecydujesz się na wybór naszych tarcz. Ich prędkość obrotowa sięga maksymalnie aż 80 m/s. Koniec już z wielogodzinnymi pracami przy obróbce materiału betonowego. Postaw na produkt odznaczony certyfikatami jakości i bezpieczeństwa, które zostały przyznane po pozytywnym zaliczeniu rygorystycznych testów. To tarcza ścierna na jaką zasługujesz, aby ułatwić i przyśpieszyć swoją pracę!

Więcej

Tarcze Pegatec BETON 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów