LAMELKOWE
LAMELKOWE

Stal nierdzewna zalicza się do materiałów, których obróbka mechaniczna - a zwłaszcza cięcie, nie należy do prostych czynności. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać wysokiej jakości tarczę ścierną, dedykowaną do tego właśnie rodzaju stali. W naszym sklepie zaopatrzysz się w oryginalne produkty renomowanej marki Pegatec, działającej na skalę międz...

Stal nierdzewna zalicza się do materiałów, których obróbka mechaniczna - a zwłaszcza cięcie, nie należy do prostych czynności. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać wysokiej jakości tarczę ścierną, dedykowaną do tego właśnie rodzaju stali. W naszym sklepie zaopatrzysz się w oryginalne produkty renomowanej marki Pegatec, działającej na skalę międzynarodową. Dzięki ich posiadaniu, błyskawicznie i bez trudności przeprowadzisz cięcie materiałów nie tylko ze stali nierdzewnej, lecz także staliwa czy różnego typu stali budowlanej. Posiadamy tarcze umożliwiające cięcie pod dowolnym kątem i z najwyższą precyzją.

Postaw na sprawdzony produkt, któremu zaufało już tysiące przedsiębiorstw budowlanych oraz samodzielnych majsterkowiczów. Przekonali się oni, jak proste może być cięcie kształtowników, blach, rur czy stalowych profili. Ty również zaopatrz się w tarczę ścierną, która spełnia rygorystyczne normy pod kątem bezpieczeństwa, jakości, trwałości oraz przyjazności dla środowiska. Z łatwością dopasujesz tarczę do urządzenia tnącego, gdyż posiadamy produkty w różnych wariantach rozmiarów.

Więcej

LAMELKOWE 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów