DO CIĘCIA
DO CIĘCIA

Potrzebujesz tarczy do cięcia metalu, która poradzi sobie nawet z najtwardszym materiałem? Produkty oferowane w naszym sklepie nadają się do każdego rodzaju tworzywa metalowego – m.in. hartowanego i szarego żeliwa, stali nierdzewnej czy staliwa. Są przeznaczone zwłaszcza do płaskowników, blach stalowych, prętów oraz rur. Proponujemy tarcze o róż...

Potrzebujesz tarczy do cięcia metalu, która poradzi sobie nawet z najtwardszym materiałem? Produkty oferowane w naszym sklepie nadają się do każdego rodzaju tworzywa metalowego – m.in. hartowanego i szarego żeliwa, stali nierdzewnej czy staliwa. Są przeznaczone zwłaszcza do płaskowników, blach stalowych, prętów oraz rur. Proponujemy tarcze o różnych średnicach, które bez problemu dopasujesz do swojego urządzenia tnącego. Wyróżnia je ponadprzeciętna szybkość cięcia, sięgająca 80 m/s. Nasze produkty są trwałe i bezpieczne w stosowaniu, co potwierdzają odznaczenia w postaci międzynarodowych standardów jakości.

Gwarancja skuteczności i ergonomii pracy

Tarcze ścierne do cięcia metalu renomowanej marki PEGATEC powinny się znaleźć w warsztacie każdego mężczyzny, któremu nie są straszne prace ze szlifierką czy innym urządzeniem do obróbki mechanicznej. Zapewnij sobie wysoki komfort i ergonomię pracy. Możesz być pewien, że tarcza przez długi czas nie ulegnie stępieniu, a Ty będziesz radzić sobie z każdym gatunkiem tworzywa metalowego.

Więcej

DO CIĘCIA 

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów