TARCZE PEGATEC

Firma Virago Produkt s.c. mieszcząca się w Puszczykowie k/Poznania została oficjalnym dystrybutorem firmy WINKING ABRASIVE TOOLS na terenie Polski. WAT jest firmą specjalizującą się w produkcji materiałów ściernych od 25 lat, ich produkty sprzedawane są w 60 krajach na świecie, a sprzedaż ilościowa w roku 2012 przekroczyła 200 milionów sztuk. Je...

Firma Virago Produkt s.c. mieszcząca się w Puszczykowie k/Poznania została oficjalnym dystrybutorem firmy WINKING ABRASIVE TOOLS na terenie Polski. WAT jest firmą specjalizującą się w produkcji materiałów ściernych od 25 lat, ich produkty sprzedawane są w 60 krajach na świecie, a sprzedaż ilościowa w roku 2012 przekroczyła 200 milionów sztuk. Jedną z marek WAT są towary znakowane logiem PEGATEC. Produkty te charakteryzują się wysokim standardem bezpieczeństwa oraz najwyższą jakością, świadczą o tym certyfikaty takie jaki ISO9001:2008, MPA Hannover czy Bureau Verites.

Więcej

TARCZE PEGATEC 

Podkategorie

 • Tarcze Pegatec METAL

  Potrzebujesz tarczy do cięcia metalu, która poradzi sobie nawet z najtwardszym materiałem? Produkty oferowane w naszym sklepie nadają się do każdego rodzaju tworzywa metalowego – m.in. hartowanego i szarego żeliwa, stali nierdzewnej czy staliwa. Są przeznaczone zwłaszcza do płaskowników, blach stalowych, prętów oraz rur. Proponujemy tarcze o różnych średnicach, które bez problemu dopasujesz do swojego urządzenia tnącego. Wyróżnia je ponadprzeciętna szybkość cięcia, sięgająca 80 m/s. Nasze produkty są trwałe i bezpieczne w stosowaniu, co potwierdzają odznaczenia w postaci międzynarodowych standardów jakości.

  Gwarancja skuteczności i ergonomii pracy

  Tarcze ścierne do cięcia metalu renomowanej marki PEGATEC powinny się znaleźć w warsztacie każdego mężczyzny, któremu nie są straszne prace ze szlifierką czy innym urządzeniem do obróbki mechanicznej. Zapewnij sobie wysoki komfort i ergonomię pracy. Możesz być pewien, że tarcza przez długi czas nie ulegnie stępieniu, a Ty będziesz radzić sobie z każdym gatunkiem tworzywa metalowego.

 • Tarcze Pegatec ALUMINIUM

  Oferujemy wysokiej klasy tarcze ścierne, przeznaczone do cięcia konstrukcji i samodzielnych elementów utworzonych z aluminium. Cechują się one odpowiednim stopniem twardości względem tego właśnie materiału, dlatego pozwalają na łatwą i szybką obróbkę mechaniczną. Tym bardziej, że umożliwiają osiągnięcie zawrotnej prędkości obrotowej w trakcie cięcia – aż do 80 m/s. Nasze tarcze posiadają solidną powierzchnię ścierną, która cechuje się przedłużoną trwałością.

  Jakość potwierdzona certyfikatami

  W naszym sklepie możesz dokonać wyboru pomiędzy tarczami do aluminium w dwóch wariantach wymiarowych: 125x1x22.2 oraz 125x6x22.2. Są to oryginalne modele marki Pegatec, należącej do firmy Virago - jednego z liderów na międzynarodowym rynku materiałów ściernych. Dokonując zakupów z naszej oferty, otrzymujesz produkty odznaczone prestiżowymi certyfikatami w zakresie bezpieczeństwa, jakości i ergonomii pracy. Postaw na niezawodną tarczę, dzięki której cięcie aluminium już nigdy nie przysporzy Ci jakichkolwiek problemów.

 • Tarcze Pegatec STAL...

  Stal nierdzewna zalicza się do materiałów, których obróbka mechaniczna - a zwłaszcza cięcie, nie należy do prostych czynności. Dlatego tak ważne jest, aby posiadać wysokiej jakości tarczę ścierną, dedykowaną do tego właśnie rodzaju stali. W naszym sklepie zaopatrzysz się w oryginalne produkty renomowanej marki Pegatec, działającej na skalę międzynarodową. Dzięki ich posiadaniu, błyskawicznie i bez trudności przeprowadzisz cięcie materiałów nie tylko ze stali nierdzewnej, lecz także staliwa czy różnego typu stali budowlanej. Posiadamy tarcze umożliwiające cięcie pod dowolnym kątem i z najwyższą precyzją.

  Postaw na sprawdzony produkt, któremu zaufało już tysiące przedsiębiorstw budowlanych oraz samodzielnych majsterkowiczów. Przekonali się oni, jak proste może być cięcie kształtowników, blach, rur czy stalowych profili. Ty również zaopatrz się w tarczę ścierną, która spełnia rygorystyczne normy pod kątem bezpieczeństwa, jakości, trwałości oraz przyjazności dla środowiska. Z łatwością dopasujesz tarczę do urządzenia tnącego, gdyż posiadamy produkty w różnych wariantach rozmiarów.

 • Tarcze Pegatec BETON

  Marzysz o wysokiej klasy tarczy ściernej przeznaczonej do betonu, jednak nie chcesz przepłacać? Dobrze trafiłeś. W naszym sklepie otrzymasz modele renomowanej marki Pegatec, za którą idzie niezawodna jakość. Są to wytrzymałe tarcze, które poradzą sobie nie tylko z klasycznym betonem, lecz także takimi materiałami jak kamień, żeliwo, ceramika czy lastryko. Dzięki temu otrzymujesz uniwersalny produkt, przystosowany do cięcia między innymi dachówek, rur oraz płyt. Oferujemy tarcze ścierne w kilku wariantach wymiarów, wobec czego nie będziesz miał problemu z ich dopasowaniem do urządzenia mechanicznego.

  Błyskawiczna i bezpieczna praca

  Nie chcesz, aby cięcie betonu zajmowało Ci wiele czasu? Możesz go zaoszczędzić, jeżeli zdecydujesz się na wybór naszych tarcz. Ich prędkość obrotowa sięga maksymalnie aż 80 m/s. Koniec już z wielogodzinnymi pracami przy obróbce materiału betonowego. Postaw na produkt odznaczony certyfikatami jakości i bezpieczeństwa, które zostały przyznane po pozytywnym zaliczeniu rygorystycznych testów. To tarcza ścierna na jaką zasługujesz, aby ułatwić i przyśpieszyć swoją pracę!

 • ŚCIERNICE LISTKOWE

  Jest Ci potrzebna tarcza do cięcia metalu, która pozwoli na przeprowadzenie prac mechanicznych z maksymalną precyzją? Takie są właśnie oferowane w naszym sklepie tarcze ścierne typu listkowego. Pozwalają one na szeroki zakres regulacji kąta – od 5 do 15 stopni. Dzięki temu przeprowadzisz proces cięcia dokładnie w taki sposób, jak to sobie zaplanujesz. Są to tarcze niezawodnej marki Pegate, która działa na skalę międzynarodową. Ich wysoką jakość potwierdzają certyfikaty, stanowiące gwarancję wysokiej trwałości, bezpieczeństwa, a także wytrzymałości na pęknięcia, tępienie i kruszenie.

  Oferujemy tarcze listkowe o różnym poziomie granulacji – od 40 do 120. Pozwalają one na cięcie różnego rodzaju metali z ponadprzeciętną prędkością do 80 m/s. Radzą sobie niezawodnie zwłaszcza ze stalą nierdzewną, pozwalając nie tylko na cięcie, lecz także szlifowanie, czyszczenie oraz usuwanie spoiw, farby czy rdzy. Jeśli chcesz uniknąć konieczności wymiany tarczy po kilku użyciach, postaw na ten wysokiej klasy produkt. Zapewnij sobie szybką, wygodną i bezpieczną pracę.

Jest 43 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 43 elementów