NARZĘDZIA DO OBSŁUGI SILNIKA
NARZĘDZIA DO OBSŁUGI SILNIKA

Właśnie zabierasz się do samodzielnego remontu silnika lub po prostu chcesz wymienić zużytą świecę zapłonową czy żarową? A może potrzebujesz rozmontować mechanizm wtryskiwacza? Nie uda Ci się to, jeżeli nie zaopatrzysz się wcześniej w odpowiedniej klasy narzędzia do obsługi silnika. W naszym sklepie możesz wybierać spośród różnego rozmiaru klucz...

Właśnie zabierasz się do samodzielnego remontu silnika lub po prostu chcesz wymienić zużytą świecę zapłonową czy żarową? A może potrzebujesz rozmontować mechanizm wtryskiwacza? Nie uda Ci się to, jeżeli nie zaopatrzysz się wcześniej w odpowiedniej klasy narzędzia do obsługi silnika. W naszym sklepie możesz wybierać spośród różnego rozmiaru kluczy zarówno do wtrysków, jak i świec. Z ich pomocą czynność odkręcania i późniejszego zakręcania nie przysporzy Ci najmniejszych kłopotów.

Klucze, które uczynią Twoją pracę przyjemną

Oferujemy klucze o solidnej strukturze, wyprodukowane ze stali chromowo-wanadowej. Są one nie tylko ponadprzeciętnie trwałe, lecz także cechują się eleganckim designem. Mając takie narzędzia, Twój warsztat nabierze nowego blasku. Każdy z naszych kluczy spełnia również normy pod kątem ergonomii. Dopasowują się one optymalnie do kształtu dłoni, są przyjemny w dotyku i nie powodują odcisków. Czego więcej można chcieć od narzędzi do obsługi silnika?

Więcej

NARZĘDZIA DO OBSŁUGI SILNIKA