Oferta specjalna

Promocje

* Darmowa dostawa powyżej 500zł dotyczy produktów marki MJW Narzędzia.
NARZĘDZIA DO OBSŁUGI SILNIKA
NARZĘDZIA DO OBSŁUGI SILNIKA

Właśnie zabierasz się do samodzielnego remontu silnika lub po prostu chcesz wymienić zużytą świecę zapłonową czy żarową? A może potrzebujesz rozmontować mechanizm wtryskiwacza? Nie uda Ci się to, jeżeli nie zaopatrzysz się wcześniej w odpowiedniej klasy narzędzia do obsługi silnika. W naszym sklepie możesz wybierać spośród różnego rozmiaru klucz...

Właśnie zabierasz się do samodzielnego remontu silnika lub po prostu chcesz wymienić zużytą świecę zapłonową czy żarową? A może potrzebujesz rozmontować mechanizm wtryskiwacza? Nie uda Ci się to, jeżeli nie zaopatrzysz się wcześniej w odpowiedniej klasy narzędzia do obsługi silnika. W naszym sklepie możesz wybierać spośród różnego rozmiaru kluczy zarówno do wtrysków, jak i świec. Z ich pomocą czynność odkręcania i późniejszego zakręcania nie przysporzy Ci najmniejszych kłopotów.

Klucze, które uczynią Twoją pracę przyjemną

Oferujemy klucze o solidnej strukturze, wyprodukowane ze stali chromowo-wanadowej. Są one nie tylko ponadprzeciętnie trwałe, lecz także cechują się eleganckim designem. Mając takie narzędzia, Twój warsztat nabierze nowego blasku. Każdy z naszych kluczy spełnia również normy pod kątem ergonomii. Dopasowują się one optymalnie do kształtu dłoni, są przyjemny w dotyku i nie powodują odcisków. Czego więcej można chcieć od narzędzi do obsługi silnika?

Więcej

NARZĘDZIA DO OBSŁUGI SILNIKA 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów