REDUKCJE
REDUKCJE

Poszukujesz wysokiej jakości redukcji do klucza udarowego? W sklepie MJW Narzędzia znajdziesz modele wykonane z niezawodnej stali CrMo – chromowo-molibdenowej. Materiał ten cechuje się wielokrotnie wyższym stopniem plastyczności w porównaniu do zwykłej stali. Jest zarazem odporny na korozję, pękanie oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczn...

Poszukujesz wysokiej jakości redukcji do klucza udarowego? W sklepie MJW Narzędzia znajdziesz modele wykonane z niezawodnej stali CrMo – chromowo-molibdenowej. Materiał ten cechuje się wielokrotnie wyższym stopniem plastyczności w porównaniu do zwykłej stali. Jest zarazem odporny na korozję, pękanie oraz wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Za sprawą zaś satynowego wykończenia, nasze narzędzia nabierają efektownego designu oraz trwałości na zarysowania.

Każdy profesjonalny warsztat powinien posiadać tak wysokiej klasy redukcje udarowe. Dzięki nim bez problemu zdołasz dostosować rozmiar nasadki czy grzechotki. Będziesz w stanie z łatwością odkręcać śruby i nakrętki umiejscowione w każdym materiale – nawet o największej twardości. To co niewykonalne odtąd przestanie istnieć. Odkręcanie zardzewiałych i rozkalibrowanych śrub za sprawą naszych narzędzi udarowym stanie się proste i niewymagające wkładania nadmiernej siły. Zapomnij co to znaczy siłowanie się z opornymi nakrętkami. Postaw na niezawodną jakość oraz wytrzymałość. Wykonuj prace pneumatyczne błyskawicznie i bez trudu.

Więcej

REDUKCJE 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów