PRZEDŁUŻACZE
PRZEDŁUŻACZE

Przygotowujesz się właśnie do przeprowadzenia prac z użyciem klucza udarowego? Obawiasz się jednak, że będzie to niemożliwe ze względu na utrudniony dostęp dla pokrętła? Dzięki przedłużkom dostępnym w naszym sklepie zdołasz bez trudu odkręcić i przykręcić każdą nakrętkę i śrubę – bez względu na to w jakim miejscu się znajduje. Odtąd łatwiejsze n...

Przygotowujesz się właśnie do przeprowadzenia prac z użyciem klucza udarowego? Obawiasz się jednak, że będzie to niemożliwe ze względu na utrudniony dostęp dla pokrętła? Dzięki przedłużkom dostępnym w naszym sklepie zdołasz bez trudu odkręcić i przykręcić każdą nakrętkę i śrubę – bez względu na to w jakim miejscu się znajduje. Odtąd łatwiejsze niż kiedykolwiek stanie się odkręcanie śrub umiejscowionych w twardych materiałach typu beton. Poradzisz sobie również z wykonywaniem precyzyjnych prac w warsztacie samochodowym, gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona.

Oferowane przez nas przedłużacze udarowe zostały zaprojektowane w ten sposób, aby z ich użyciem możliwe było wykonywanie czynności warsztatowych pod niemalże każdym kątem. Za sprawą kulistego zatrzasku, najmniejszych problemów nie sprawi Ci natomiast optymalne zamocowanie nasadki. Proponujemy przedłużki wykonane z wytrzymałej stali chromowo-molibdenowej. Materiał ten wyróżnia wysoki stopień plastyczności, a także odporność na rdzewienie oraz rozciąganie. Profesjonalnie wyprofilowany kształt pozwala natomiast właściwie dostosować siłę dokręcania. Dzięki temu ograniczysz ryzyko uszkodzenia śrub i nakrętek.

Więcej

PRZEDŁUŻACZE 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów