1" 6-KĄT DŁUGIE
1" 6-KĄT DŁUGIE

Chcesz raz na zawsze rozwiązać swoje problemy z odkręcaniem zardzewiałych śrub i nakrętek? Poszukujesz narzędzi, które umożliwiają łatwe wykonywanie prac pneumatycznych, wymagających wykorzystania sporej siły? Skorzystaj więc z naszych nasadek udarowych dostosowane do napędu 1". Sprawdzają się one bez zarzutu w sytuacji, kiedy jest wymagane odkr...

Chcesz raz na zawsze rozwiązać swoje problemy z odkręcaniem zardzewiałych śrub i nakrętek? Poszukujesz narzędzi, które umożliwiają łatwe wykonywanie prac pneumatycznych, wymagających wykorzystania sporej siły? Skorzystaj więc z naszych nasadek udarowych dostosowane do napędu 1". Sprawdzają się one bez zarzutu w sytuacji, kiedy jest wymagane odkręcenie lub wkręcenie śruby w twardych materiałach – takich jak beton czy drewno. Wyróżnia je poza tym ponadprzeciętna trwałość, wytrzymałość oraz odporność na rdzewienie. Wszystko dzięki temu, że w procesie ich produkcji użyto stali chromowo-molibdenowej CrMo, a powierzchnię pokryto wykończeniem satynowym. Tym samym nie musisz obawiać się powstawia zarysowań czy nieestetycznych odbarwień.

Narzędzia udarowe dostępne w naszym sklepie to idealna propozycja dla każdego profesjonalnego warsztatu. Sprawdzą się świetnie między innymi w przypadku prac budowlanych, hydraulicznych, elektrycznych czy napraw samochodowych. Każda śruba i nakrętka będą odtąd łatwo Ci się poddawać.

Więcej

1" 6-KĄT DŁUGIE 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów