3/4" 6-KĄT DŁUGIE
3/4" 6-KĄT DŁUGIE

Wykonujesz prace pneumatyczne, mechaniczne czy budowlane, które wymagają użycia klucza pneumatycznego? Potrzebujesz więc profesjonalnie wykonanych nasadek udarowych, które poradzą sobie z nawet z odkręcaniem śrub i nakrętek umieszczonych w betonie czy innych materiałach o ogromnej twardości. Nasze produkty spełniają najwyższe kryteria jakości. Z...

Wykonujesz prace pneumatyczne, mechaniczne czy budowlane, które wymagają użycia klucza pneumatycznego? Potrzebujesz więc profesjonalnie wykonanych nasadek udarowych, które poradzą sobie z nawet z odkręcaniem śrub i nakrętek umieszczonych w betonie czy innych materiałach o ogromnej twardości. Nasze produkty spełniają najwyższe kryteria jakości. Zostały wykonane z trwałej stali chromowo-molibdenowej CrMo o przedłożonej żywotności oraz właściwościach antykorozyjnych. Jeżeli zdecydujesz się na ich nabycie, bez problemu zdołasz również poluzować zardzewiałe i rozkalibrowane śruby. Proponujemy szeroki wybór nasadek w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je do wymiarów klucza. Za sprawą starannie wyprofilowanych otworów, unikniesz ponadto ryzyka ich wypadania podczas pracy.

W każdym profesjonalnym warsztacie powinno znaleźć się miejsce dla tak wyjątkowych narzędzi udarowych. Ich funkcjonalności doceni zarówno mechanik samochodowy, wulkanizator, ślusarz, jak i specjalista prac budowlanych. Żadna śruba czy nakrętka nie okaże się odtąd zbyt trudna do odkręcenia lub przykręcenia.

Więcej

3/4" 6-KĄT DŁUGIE 

Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów