1/2" 6-KĄT DŁUGIE
1/2" 6-KĄT DŁUGIE

Wykonujesz prace pneumatyczne, elektryczne, hydrauliczne czy budowlane, które wymagają zastosowania klucza udarowego? W naszym sklepie znajdziesz długie nasadki 6-kątne przystosowane do napędu 1/2". Umożliwiają one łatwe wkręcanie, odkręcanie i dokręcanie nakrętek i śrub nawet w materiałach o wyjątkowo twardej strukturze – w tym również w betoni...

Wykonujesz prace pneumatyczne, elektryczne, hydrauliczne czy budowlane, które wymagają zastosowania klucza udarowego? W naszym sklepie znajdziesz długie nasadki 6-kątne przystosowane do napędu 1/2". Umożliwiają one łatwe wkręcanie, odkręcanie i dokręcanie nakrętek i śrub nawet w materiałach o wyjątkowo twardej strukturze – w tym również w betonie. Sprawdzą się doskonale w przypadku wszelkich prac, które wymagają sporej siły. Są również niezastąpione w każdym warsztacie samochodowym. Z ich użyciem dokręcanie kół w pojeździe czy aluminiowych felg nie stanowi najmniejszego problemu.

W sklepie internetowym MJW znajdziesz narzędzia udarowe wykonane ze stali chromowo – molibdenowej. Surowiec ten wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością i wytrzymałością na obciążenia. Posiada również właściwości antykorozyjne. Oferujemy produkty dzięki którym raz na zawsze zapomnisz o problemie karbowania krawędzi oraz wypadania nasadki w trakcie przeprowadzania prac. Za sprawą satynowego wykończenia powierzchni każde z naszych urządzeń udarowych jest zabezpieczone przed zarysowaniami i posiada elegancki design.

Więcej

1/2" 6-KĄT DŁUGIE 

Jest 24 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów