3/4" 6-KĄT W SYSTEMIE CALOWYM
3/4" 6-KĄT W SYSTEMIE CALOWYM

Klucze nasadowe to obowiązkowy element wyposażenia każdego majsterkowicza. Aby mógł on odpowiednio wykorzystać możliwości tego typu narzędzia, potrzebuje nasadek w różnych rozmiarach. W naszym sklepie znajdziesz produkty o wysokim standardzie, zaprojektowane w systemie calowym. Potwierdzeniem ich jakości jest dożywotnia gwarancja oraz spełnienie...

Klucze nasadowe to obowiązkowy element wyposażenia każdego majsterkowicza. Aby mógł on odpowiednio wykorzystać możliwości tego typu narzędzia, potrzebuje nasadek w różnych rozmiarach. W naszym sklepie znajdziesz produkty o wysokim standardzie, zaprojektowane w systemie calowym. Potwierdzeniem ich jakości jest dożywotnia gwarancja oraz spełnienie norm DIN 3121. Możemy więc zapewnić o ponadprzeciętnej wytrzymałości sprzedawanych nasadek. Zostały one wykonane ze stali chromowo-wanadowej. Dlatego są niezniszczalne bez względu na wpływ temperatury, wilgoci czy jakichkolwiek innych czynników. Możesz być spokojny o to, że produkt nie ulegnie odkształceniom czy kruszeniu, a na powierzchni nasadki nie pojawi się rdza. Dzięki satynowemu wykończeniu ograniczone zostaje ponadto ryzyko powstania zarysowań.

Nadeszła pora na to, aby sobie w łatwy sposób ułatwić i przyśpieszyć pracę. Bez problemu uzyskasz dostęp do śrub bez względu na ich umiejscowienie. Nasze nasadki zostały tak wyprofilowane, że pozwalają w optymalny sposób wykorzystać siłę nacisku podczas odkręcania/zakręcania. Koniec z niepotrzebnym siłowaniem się i wylewaniem potów w trakcie majsterkowania!

Więcej

3/4" 6-KĄT W SYSTEMIE CALOWYM 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów