1/2" 6-KĄT W SYSTEMIE CALOWYM
1/2" 6-KĄT W SYSTEMIE CALOWYM

Poszukujesz wysokiej jakości nasadek do kluczy nasadowych w systemie calowym, które zarazem są dostępne w przystępnej cenie? Dzięki ofercie MJW Narzędzia wreszcie zyskujesz taką możliwość. Proponujemy szeroki wybór produktów w zróżnicowanych wersjach ze względu na rozmiar. Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej pozwala być spokojnym o wytrzymałoś...

Poszukujesz wysokiej jakości nasadek do kluczy nasadowych w systemie calowym, które zarazem są dostępne w przystępnej cenie? Dzięki ofercie MJW Narzędzia wreszcie zyskujesz taką możliwość. Proponujemy szeroki wybór produktów w zróżnicowanych wersjach ze względu na rozmiar. Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej pozwala być spokojnym o wytrzymałość nasadki. Bez obaw będziesz mógł majsterkować nawet w warunkach wilgoci czy wysokiej temperatury. Przestaną Cię dotyczyć takie problemy jak pękanie nasadki, kruszenie, odkształcanie czy powstawanie zarysowań. Nasze produkty spełniają normy jakości i bezpieczeństwa DIN 3121.

Dzięki wykorzystaniu tak niezawodnych nasadek, praca warsztatowa staje się szybsza i łatwiejsza. Nie musisz już wkładać niepotrzebnie zbyt dużo siły podczas wkręcania i wykręcania. Śruby będą Ci się swobodnie poddawać dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu nasadki. Tym samym zyskujesz gwarancję lepszego przenoszenia momentu obrotowego oraz optymalnego wykorzystania siły nacisku. Jeżeli zależy Ci zatem na wysokim komforcie i bezpieczeństwu pracy, postaw na narzędzia dostępne w naszym sklepie.

Więcej

1/2" 6-KĄT W SYSTEMIE CALOWYM 

Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów