1" 12-KĄT
1" 12-KĄT

Klasyczny klucz 6-kątny coraz częściej nie sprawdza się podczas wykonywanych przez Ciebie prac warsztatowych? Doświadczasz trudności z odkręcaniem za jego pomocą niektórych rodzajów śrub? Warto zatem, abyś zaopatrzył się w nasadki do klucza 12-kątnego. Mamy w tym przypadku do czynienia z modelem znacznie bardziej uniwersalnym. Jeśli zdecydujesz ...

Klasyczny klucz 6-kątny coraz częściej nie sprawdza się podczas wykonywanych przez Ciebie prac warsztatowych? Doświadczasz trudności z odkręcaniem za jego pomocą niektórych rodzajów śrub? Warto zatem, abyś zaopatrzył się w nasadki do klucza 12-kątnego. Mamy w tym przypadku do czynienia z modelem znacznie bardziej uniwersalnym. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w naszym sklepie, otrzymasz zarazem produkt zachowujący wysokie standardy wytrzymałości. Staje się to możliwe dzięki wykorzystaniu do produkcji nasadek wysokiej jakości stacji chromowo-wanadowej. Surowiec ten cechuje odporność na kruszenie, odkształcenia, zarysowania czy pękanie. Umożliwia pracę w warunkach krańcowych temperatur oraz wilgoci. Wreszcie nie będziesz musiał tracić nerwów z powodu powstawania rdzy na powierzchni nasadki.

Wkręcanie i odkręcania śrub z uszkodzoną główką w końcu stanie się możliwe. Koniec z siłowaniem się z opornymi nakrętkami. Nasze nasadki zostały tak wyprofilowane, aby miało miejscu właściwe wykorzystanie siły nacisku. Prace majsterkowicza będą znacznie szybsze i łatwiejsze, jeżeli w Twoim warsztacie znajdzie się miejsce dla kluczy z nasadkami kupionymi w sklepie MJW Narzędzia.

Więcej

1" 12-KĄT 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów