1" 6-KĄT
1" 6-KĄT

Nie zostaniesz profesjonalnym majsterkowiczem, jeżeli w Twoim warsztacie zabraknie miejsca dla klasycznego klucza nasadowego 6-kątnego. Postaw na produkt z wyższej półki. Kluczową kwestię stanowi jakość nasadek – powinny być one wytrzymałe na obciążenia oraz pozwala odpowiednio rozłożyć siłę nacisku podczas wkręcania i wykręcania. Tak aby udało ...

Nie zostaniesz profesjonalnym majsterkowiczem, jeżeli w Twoim warsztacie zabraknie miejsca dla klasycznego klucza nasadowego 6-kątnego. Postaw na produkt z wyższej półki. Kluczową kwestię stanowi jakość nasadek – powinny być one wytrzymałe na obciążenia oraz pozwala odpowiednio rozłożyć siłę nacisku podczas wkręcania i wykręcania. Tak aby udało się zapobiec konieczności wkładania nadmiernej siły, co zwykle kończy się uszkodzeniem łba śruby.

W naszym sklepie możesz wybierać spośród wielu wersji rozmiarów nasadek 6-kątnych jednocalowych. Każda z nich cechuje się najwyższym standardem wytrzymałości i odporności na odkształcenia, kruszenie, zarysowania oraz korozję. Zyskujesz produkt na długie lata, którego jakość została potwierdzona certyfikatem Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego (norma DIN 3121). Zapewniasz sobie możliwość szybkiego dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Dodatkową korzyścią jaką zyskujesz, jest atrakcyjny wygląd nasadki za sprawą satynowego wykończenia.

Więcej

1" 6-KĄT 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów