3/4" 6-KĄT DŁUGIE
3/4" 6-KĄT DŁUGIE

Nie pozwól sobie na to, aby nasadka w kluczu nasadowym już po kilku miesiącach od zakupu nadawała się jedynie do wyrzucenia. W naszym sklepie zyskujesz gwarancję otrzymania produktu z wyższej półki. Oferujemy nasadki wykonane ze stali chromowo-wanadowej (Cr-V). Dlatego nie musisz obawiać się efektu korozji czy odkształcenia plastycznego na skute...

Nie pozwól sobie na to, aby nasadka w kluczu nasadowym już po kilku miesiącach od zakupu nadawała się jedynie do wyrzucenia. W naszym sklepie zyskujesz gwarancję otrzymania produktu z wyższej półki. Oferujemy nasadki wykonane ze stali chromowo-wanadowej (Cr-V). Dlatego nie musisz obawiać się efektu korozji czy odkształcenia plastycznego na skutek wpływu wysokiej temperatury.

Proponujemy Ci tak szeroką gamę rozmiarów nasadek, że na pewno znajdziesz coś zgodnego z własnym zapotrzebowaniem. Każdą z nich zaprojektowano w ten sposób, aby zapewnić optymalne przenoszenie momentu obrotowego. Podczas odkręcania i wkręcania nie będziesz musiał wkładać niepotrzebnego wysiłku. Nasadki zostały wyprofilowane z dbałością o to, aby siła nacisku była odpowiednio dostosowywana.
Przekazujemy w Twoje ręce produkty spełniające standardy DIN 3121. Dzięki temu możesz być pewien ich wysokiej jakości, wytrzymałości oraz bezpieczeństwa podczas pracy. Twój klucz nasadowy stanie się odtąd nie tylko funkcjonalny, lecz także nabierze prestiżowego designu za sprawą satynowego wykończenia.

Więcej

3/4" 6-KĄT DŁUGIE 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów