3/4" 12-KĄT
3/4" 12-KĄT

Potrzebujesz klucza, który umożliwi Ci szybkie odkręcenie lub przykręcenie śrub znajdujących się w trudno dostępnych miejscach? Klasyczny klucz 6-kątny może się w takim przypadku nie sprawdzić. Nie poradzi sobie również z niektórymi rodzajami śrub. Dlatego w Twoim warsztacie powinien znaleźć się również klucz nasadowy z nasadką 12-kątną. W sklep...

Potrzebujesz klucza, który umożliwi Ci szybkie odkręcenie lub przykręcenie śrub znajdujących się w trudno dostępnych miejscach? Klasyczny klucz 6-kątny może się w takim przypadku nie sprawdzić. Nie poradzi sobie również z niektórymi rodzajami śrub. Dlatego w Twoim warsztacie powinien znaleźć się również klucz nasadowy z nasadką 12-kątną. W sklepie MJW Narzędzia dobierzesz wysokiej jakości produkty w różnych wariantach rozmiaru.

Jakość potwierdzona spełnieniem międzynarodowych standardów

Nasze nasadki spełniają normy DIN 3121. Stanowi to potwierdzenie ich wysokiej jakości, precyzji wykonania oraz bezpieczeństwa podczas pracy. Każda nasadka została skonstruowana ze stali chromowo-wanadowej. Jest to materiał cechujący się ponadprzeciętną wytrzymałością, antykorozyjnymi właściwościami oraz odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia. Odpowiednie wyprofilowanie gwarantuje również bezawaryjność oraz optymalne rozłożenie siły nacisku. Zdołasz dzięki temu wkręcać i wykręcać śruby błyskawicznie i bez zbędnego wysiłku.

Więcej

3/4" 12-KĄT 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów