3/4" 6-KĄT
3/4" 6-KĄT

Bądź przygotowany na każdy remont i prace warsztatowe. Wychodź obronną ręką w sytuacji awarii domowego sprzętu czy samochodu. Będzie o to znacznie łatwiej, jeżeli zaopatrzysz się w wysokiej jakości klucz nasadowy. Jego kluczowy element stanowi nasadka, która decyduje o tym, czy zdołasz z łatwością odkręcić śrubę lub nakrętkę. Wybierz jeden z nas...

Bądź przygotowany na każdy remont i prace warsztatowe. Wychodź obronną ręką w sytuacji awarii domowego sprzętu czy samochodu. Będzie o to znacznie łatwiej, jeżeli zaopatrzysz się w wysokiej jakości klucz nasadowy. Jego kluczowy element stanowi nasadka, która decyduje o tym, czy zdołasz z łatwością odkręcić śrubę lub nakrętkę. Wybierz jeden z naszych produktów 3/ 4 calowych 6-kątnych. Oferujemy tak wiele wersji rozmiarów, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Postaw na długowieczną wytrzymałość

Proponujemy nasadki o przedłożonej trwałości, które są zabezpieczone przed kruszeniem, zarysowaniami oraz złamaniem. Nadają się do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach – wysokiej temperatury, wilgoci i stałego kontaktu z promieniowaniem UV. Za ich pomocą bez trudu przykręcisz nawet śruby z uszkodzonym łbem – wreszcie nie będziesz musiał się siłować bez efektów. Każda z nasadek została skonstruowana w ten sposób, aby zapewnić optymalny rozkład nacisku podczas pracy. Zasługujesz na tak niezawodne narzędzie do Twojego warsztatu!

Więcej

3/4" 6-KĄT 

Jest 29 produktów.
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów