1/2" E
1/2" E

Klucze każdego majsterkowicza podchodzącego poważnie do swojej pracy powinny być przede wszystkim wytrzymałe i wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki naszym nasadkom do kluczy nasadowych Twoja praca wreszcie stanie się szybsza i przyjemniejsza. Zdołasz przykręcić z optymalną mocą wszystkie śruby i nakrętki, nawet jeżeli dostęp do nich...

Klucze każdego majsterkowicza podchodzącego poważnie do swojej pracy powinny być przede wszystkim wytrzymałe i wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki naszym nasadkom do kluczy nasadowych Twoja praca wreszcie stanie się szybsza i przyjemniejsza. Zdołasz przykręcić z optymalną mocą wszystkie śruby i nakrętki, nawet jeżeli dostęp do nich jest mocno utrudniony.

Postaw na niezniszczalne nasadki

Każda z naszych nasadek do kluczy nasadowych 1 / 2 cala powstała z tworzywa stalowego (chromowa-wanadowego). Jest to materiał gwarantujący przedłużoną żywotność i odporność na wszelkiego typu uszkodzenia. Zarysowania, plastyczne odkształcenia, pokrycie powierzchni rdzą – tego typu problemy wreszcie przestaną Cię dotyczyć. Ograniczysz także do minimum ryzyko uszkodzenia łba śruby podczas zakręcania. Odpowiedni profil nasadki pozwala bowiem na precyzyjne rozłożenie siły nacisku oraz właściwe przenoszenie momentu obrotowego. Postaw na produkt, który będzie Ci służył przez długie lata. Skorzystaj z naszej oferty i zwiększ komfort oraz bezpieczeństwo pracy warsztatowej.

Więcej

1/2" E 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów