1/2" TORX
1/2" TORX

Nie wszystkie klucze nasadowe są odpowiednie do przeprowadzania prac warsztatowych. Zwłaszcza w samochodach powszechnie stosuje się śruby z łbem w formie gniazda rodzaju torx. W takiej sytuacji potrzebujesz specjalnych nasadek, które otrzymasz w naszym sklepie online – w różnych opcjach rozmiaru. Oferujemy nasadki 1 / 2 calowe typu torx, które u...

Nie wszystkie klucze nasadowe są odpowiednie do przeprowadzania prac warsztatowych. Zwłaszcza w samochodach powszechnie stosuje się śruby z łbem w formie gniazda rodzaju torx. W takiej sytuacji potrzebujesz specjalnych nasadek, które otrzymasz w naszym sklepie online – w różnych opcjach rozmiaru. Oferujemy nasadki 1 / 2 calowe typu torx, które umożliwią Ci łatwe i błyskawiczne odkręcanie oraz zakręcanie śrub, nawet w najtrudniej dostępnych przestrzeniach. Zyskasz zarówno na komforcie, jak i bezpieczeństwie pracy.

Nasadki, które poradzą sobie w każdych warunkach

Oddajemy w Twoje ręce nasadki spełniające normy DIN – Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego. Nasze produkty powstają z trwałej stali chromowo-wanadowej. Stanowi to gwarancję ich długowieczności, odporności na korozję oraz różnego typu czynniki środowiskowe. Nie musisz obawiać się prowadzenia prac remontowych w wysokich temperaturach. Możesz być pewien, że materiał ten nie ulegnie odkształceniu. Twój klucz nasadowy zyska także efektowny design za sprawą satynowego wykończenia, wzbudzającego skojarzenia z elegancją oraz prestiżem.

Więcej

1/2" TORX 

Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów