1/2" 6-KĄT DŁUGIE
1/2" 6-KĄT DŁUGIE

Postaw na jakość potwierdzoną certyfikatem Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN. Wreszcie żadna śruba nie będzie Ci stawiać oporu – nawet jeżeli jej główka jest w pewnym stopniu uszkodzona. Nasze nasadki do kluczy nasadowych cechują się doskonałą precyzją wykonania, dzięki czemu siła nacisku koncentruje się dokładnie w środkowej części łb...

Postaw na jakość potwierdzoną certyfikatem Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN. Wreszcie żadna śruba nie będzie Ci stawiać oporu – nawet jeżeli jej główka jest w pewnym stopniu uszkodzona. Nasze nasadki do kluczy nasadowych cechują się doskonałą precyzją wykonania, dzięki czemu siła nacisku koncentruje się dokładnie w środkowej części łba. Tym samym ograniczasz również ryzyko przyszłej awarii.

Wygodna praca w każdych warunkach

W procesie produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy stal chromowo-wanadową. Jest to materiał zabezpieczony przed korozją, dlatego możesz bez obaw przeprowadzać remonty nawet w pomieszczeniach o dużym poziomie wilgotności. Otrzymujesz trwały produkt w rozsądnej cenie, z którego będziesz mógł korzystać przez długie lata. Bez ryzyka odkształceń plastycznych w wyniku wysokiej temperatury czy oddziaływania promieni słonecznych.
W naszym sklepie wybierzesz nasadki 1 / 2 calowe 6- kątne o w różnych wersjach rozmiarów. Be trudno zdołasz więc skompletować własny zestaw majsterkowicza, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Więcej

1/2" 6-KĄT DŁUGIE 

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów