1/2" 12-KĄT
1/2" 12-KĄT

Klasyczne klucze z nasadką 6-katną nie zawsze są na tyle uniwersalne, aby umożliwiały odkręcanie nietypowych śrub – na przykład z gniazdem typu torx. Wtedy potrzebujesz zastosować nasadkę o większej liczbie kątów. W sklepie MJW Narzędzia otrzymasz nasadki 12-kątne 1 /2 Cala w wielu wariantach wielkości. Są to produkty, które nie tylko doskonale ...

Klasyczne klucze z nasadką 6-katną nie zawsze są na tyle uniwersalne, aby umożliwiały odkręcanie nietypowych śrub – na przykład z gniazdem typu torx. Wtedy potrzebujesz zastosować nasadkę o większej liczbie kątów. W sklepie MJW Narzędzia otrzymasz nasadki 12-kątne 1 /2 Cala w wielu wariantach wielkości. Są to produkty, które nie tylko doskonale spełnią swoje zadania praktyczne, lecz także gustownie ozdobią Twój warsztat. Wszystko za sprawą satynowego wykończenia, które wzbudza skojarzenie z prestiżem.

Trwałość potwierdzona testami

Nasze nasadki do kluczy spełniają Normy Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN. Stanowi to gwarancję ich długowiecznej wytrzymałości. Nie musisz obawiać się jakichkolwiek odkształceń plastycznych czy zarysowań – nawet w przypadku częstej i intensywnej eksploatacji. Możesz podejmować pracę bez względu na temperaturę czy poziom wilgoci. Wreszcie przestanie Cię dotyczyć problem z rdzą pokrywającą powierzchnię narzędzi. Masz taką pewność dlatego, że nasze nasadki powstają z antykorozyjnej stali chromowo-wanadowej (Cr-V).

Więcej

1/2" 12-KĄT 

Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów