PRZEGUBOWE DWUSTRONNE
PRZEGUBOWE DWUSTRONNE

Chcesz zostać majsterkowiczem, który jest profesjonalnie przygotowany na każdy remont? W Twojej walizce nie może więc zabraknąć miejsca na dwustronne klucze przegubowe. To uniwersalne narzędzia, które sprawdzą się niemalże w każdej sytuacji. Oferowane przez nas modele są dostępne we wszystkich standardowych rozmiarach, dlatego bez najmniejszych ...

Chcesz zostać majsterkowiczem, który jest profesjonalnie przygotowany na każdy remont? W Twojej walizce nie może więc zabraknąć miejsca na dwustronne klucze przegubowe. To uniwersalne narzędzia, które sprawdzą się niemalże w każdej sytuacji. Oferowane przez nas modele są dostępne we wszystkich standardowych rozmiarach, dlatego bez najmniejszych problemów dobierzesz je względem własnego zapotrzebowania. Tym co je wyróżnia jest wykonanie z niezawodnej stali chromowo-wanadowej o wysokiej wytrzymałości. Dzięki temu klucze te są odporne m.in. na wysoką temperaturę, ścieranie, powstawanie odbarwień czy wilgoć. Część nasadowa została zaprojektowana w ten sposób, aby umożliwić zdejmowanie uszkodzonych śrub z nadłamaną główką.

Kiedy wyposażysz swój domowy warsztat w te właśnie klucze przegubowe, wówczas skrócisz do minimum czas potrzebny na przeprowadzenie remontów. Twoja partnerka będzie dumna, że mieszka z tak zaradnym mężczyzną i na pewno okaże Ci wdzięczność. Ty natomiast zapewnisz sobie wygodną pracę, bez narażenia na odciski, obtarcia czy jakikolwiek inny dyskomfort.

Więcej

PRZEGUBOWE DWUSTRONNE 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów