DO PRZEWODÓW HAMULCOWYCH
DO PRZEWODÓW HAMULCOWYCH

Samodzielne odkręcenie przewodów hamulcowych to nie lada wyzwanie. Jest mu w stanie podołać jedynie prawdziwy mężczyzna, któremu nie straszne są żadne prace warsztatowe – nawet w najtrudniejszych warunkach. Sama odwaga, nawet podparta umiejętnościami na niewiele się zda, jeżeli nie będziesz posiadać klucza dedykowanego przewodom hamulcowym. Tuta...

Samodzielne odkręcenie przewodów hamulcowych to nie lada wyzwanie. Jest mu w stanie podołać jedynie prawdziwy mężczyzna, któremu nie straszne są żadne prace warsztatowe – nawet w najtrudniejszych warunkach. Sama odwaga, nawet podparta umiejętnościami na niewiele się zda, jeżeli nie będziesz posiadać klucza dedykowanego przewodom hamulcowym. Tutaj nie sprawdzi się tradycyjny klucz płaski. Potrzebujesz narzędzia, którego kształt został tak zaprojektowany, aby umożliwić dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków. Takie są właśnie nasze klucze do przewodów hamulcowych. Ich korpus zapewnia wygodną pracę, optymalnie przylegając do dłoni i nie powodując odcisków czy obtarć naskórka. Zdołasz bez problemów odkręcić nawet uszkodzoną śrubę.

Klucze z naszej oferty wyróżnia niespotykana dotąd na rynku wytrzymałość. Jest to zasługą ich wykonania z niezniszczalnej stali chromowo-wanadowej. Cechuje się ona odpornością na korozję, ścieranie, a także przystosowaniem do pracy w wysokiej temperaturze. Nie musisz ponadto obawiać się powstawania jakichkolwiek odbarwień na polerowanej powierzchni.

Więcej

DO PRZEWODÓW HAMULCOWYCH 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów