PŁASKO PRZEGUBOWE
PŁASKO PRZEGUBOWE

Potrzebujesz kluczy, które umożliwią Ci dotarcie do tych miejsc, które do tej pory wydawały Ci się niedostępne? Oferowane przez nas klucze płasko przegubowe to rozwiązanie dedykowane tym majsterkowiczom, którzy pracują w utrudnionych warunkach. Za sprawą zastosowania przegubu stają się one uniwersalnym narzędziem, niezbędnym w trakcie każdego re...

Potrzebujesz kluczy, które umożliwią Ci dotarcie do tych miejsc, które do tej pory wydawały Ci się niedostępne? Oferowane przez nas klucze płasko przegubowe to rozwiązanie dedykowane tym majsterkowiczom, którzy pracują w utrudnionych warunkach. Za sprawą zastosowania przegubu stają się one uniwersalnym narzędziem, niezbędnym w trakcie każdego remontu. Już nie będą Ci straszne śruby z uszkodzonym łbem. Zdołasz okręcić je bez najmniejszych trudności.

Ergonomia i design, który wprawia w dumę

Jeśli zdecydujesz się na wybór kluczy płasko przegubowych będziesz mógł być również pewien komfortu pracy. Doskonale trzymają się one w dłoni – są lekkie, nie wyślizgują się, ani nie powodują obtarć czy pęcherzy. Możesz więc używać ich bez obaw przez długie godziny. Spójrz oczami wyobraźni, jak swobodnie wykręcasz śruby za ich pomocą. Zwróć również uwagę na materiał z którego zostały wykonane. Stal chromowo-wanadowo to gwarancja wytrzymałości, natomiast satynowe pokrycie powierzchni nadaje kluczom dostojny wygląd. Takich kluczy nie powstydziłby się nawet właściciel profesjonalnego warsztatu.

Więcej

PŁASKO PRZEGUBOWE 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów