PŁASKIE DWUSTRONNE
PŁASKIE DWUSTRONNE

Istnieje jeden rodzaj kluczy, które po prostu muszą się znaleźć w walizce każdego majsterkowicza. Chodzi o tradycyjne klucze płaskie dwustronne w różnych rozmiarach. Skoro będziesz ich używał na co dzień, warto abyś postawił na jakość. W ofercie naszego sklepu znajdziesz klucze wykonane z solidnej stali chromowo-wanadowej CR-V, co zapewnia długo...

Istnieje jeden rodzaj kluczy, które po prostu muszą się znaleźć w walizce każdego majsterkowicza. Chodzi o tradycyjne klucze płaskie dwustronne w różnych rozmiarach. Skoro będziesz ich używał na co dzień, warto abyś postawił na jakość. W ofercie naszego sklepu znajdziesz klucze wykonane z solidnej stali chromowo-wanadowej CR-V, co zapewnia długotrwałą wytrzymałość – bez względu na warunki zewnętrzne. Są one odporne na temperaturę, wilgoć czy promieniowanie słoneczne. Dotychczas musiałeś wyrzucać co chwilę klucze z powodu pokrycia ich powierzchni korozją? Odtąd problem ten przestanie Cię dotyczyć!

Atrakcyjny design i komfort pracy

Oferowane przez nas klucze płaskie wyróżnia elegancka stylistyka. Jest to zasługą ich pokrycia farbą satynową, dzięki czemu Twój warsztat nabierze blasku. Będziesz mógł z dumą prezentować je przed swoimi znajomymi. Używając naszych produktów w końcu przestaniesz również zmagać się z problemem kluczy wypadających z dłoni i powodujących odciski. Każdy spośród naszych kluczy został zaprojektowany z uwzględnieniem norm ergonomii.

Więcej

PŁASKIE DWUSTRONNE 

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów