PŁASKIE Z GRZECHOTKĄ
PŁASKIE Z GRZECHOTKĄ

Potrzebujesz klucza do remontów, który pozwoli Ci swobodnie dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc? Postaw więc na nasze klucze płaskie z grzechotką. Zostały one wykonane w sposób precyzyjny z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CR-V). Dzięki temu możesz być pewien ich długowieczności i nie musisz obawiać się o efekt korozji. Wyró...

Potrzebujesz klucza do remontów, który pozwoli Ci swobodnie dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc? Postaw więc na nasze klucze płaskie z grzechotką. Zostały one wykonane w sposób precyzyjny z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CR-V). Dzięki temu możesz być pewien ich długowieczności i nie musisz obawiać się o efekt korozji. Wyróżniają się one również eleganckim designem za sprawą satynowego wykończenia powierzchni. Będą więc stanowić gustowną ozdobę Twojego warsztatu czy mieszkania.

Klucze, które rozwiązują problemy

Posiadamy w swojej ofercie klucze w różnych rozmiarach oraz wielu wariantach mając na uwadze ilość zapadek w grzechotce. Pozwoli Ci to właściwie dobrać produkt to własnych potrzeb. Wreszcie nie będziesz musiał się denerwować, że nie jesteś w stanie właściwie złapać śruby czy nakrętki, kiedy dostęp do nich jest utrudniony. Rozwiążesz również problem z odkręceniem mocno przywartej, zakleszczonej śruby. Każdy domowy majsterkowicz powinien mieć zawsze pod ręką płaskie klucze wyposażone w grzechotkę.

Więcej

PŁASKIE Z GRZECHOTKĄ 

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów